Dlaczego warto skorzystać z LoyRise? Sprawdź jak łatwo wprowadzić efektywny program lojalnościowy w Twoim biznesie

7/10/2021
9:20
Dlaczego warto skorzystać z LoyRise? Sprawdź jak łatwo wprowadzić efektywny program lojalnościowy w Twoim biznesie

Zbieranie pieczątek, punkty za każde tankowanie, rabaty dla stałych klientów, katalogi z nagrodami, zniżki na wybrane usługi – pewnie dobrze znasz te oferty i chętnie z nich korzystasz? Nic dziwnego. Programy lojalnościowe, bo to o ich przykładach piszemy, są bardzo popularne ze względu na wysoką skuteczność. Zastanawiasz się, czy sprawdzą się także w biznesie, który prowadzisz? Jeśli chcesz przygotować swoje własne rozwiązanie, skorzystaj z LoyRise. Dlaczego warto wybrać akurat tę aplikację? Poznaj kilka powodów i możliwości, jakie daje. 

Po pierwsze – oszczędzasz czas

Choć wprowadzenie programu lojalnościowego może wydawać się trudnym i czasochłonnym wyzwaniem, dzięki LoyRise przejdziesz przez nie szybko i przygotujesz rozwiązanie będące odpowiedzią na Twoje potrzeby. Samo tworzenie programu jest proste i intuicyjne. Wybierasz jedną z dostępnych opcji, samodzielnie określasz zasady przyznawania punktów. W kolejnym kroku wprowadzasz produkty, które mogą być nagrodą za uzbieranie określonej przez Ciebie puli. Bazujesz na rzeczach, których wartość dobrze znasz — pracujesz z nimi na co dzień. 

LoyRise nie tylko pozwoli Ci sprawnie stworzyć mocne podstawy. Korzystając z aplikacji, oszczędzasz czas także podczas późniejszej obsługi klientów. Rozwiązania, z których mogą korzystać Twoi odbiorcy, to między innymi: dołączenie do programu lojalnościowego poprzez kod QR, czy łatwa obsługa dzięki karcie dodanej w wybranej aplikacji płatniczej. To tylko dwa z wielu, o których warto wspomnieć. 

Gwarancją oszczędności czasu jest także to, jak wiele funkcjonalności zawiera w sobie aplikacja. Chcesz wysłać wiadomość do klientów? Podziel ich na grupy, zaplanuj, co chcesz im przekazać. Zrobisz to dzięki LoyRise. Potrzebujesz podsumowań, przedstawionych w przejrzysty sposób? Je także znajdziesz w panelu swojej aplikacji. 

Możesz rozwijać swój program i jednocześnie — osiągać lepsze rezultaty

Jeśli myślisz, że nie dotyczy Cię poprzedni podpunkt, może warto zastanowić się nad zmianą Twojego biznesu, także i w tych aspektach? Czy masz już bazę klientów? Prowadzisz cykliczną komunikację? Wysyłasz sms-y, a może ciekawe maile z ofertą i informacjami o Twoim biznesie? Czy wiesz jakie usługi są najbardziej popularne, jaki produkt klienci chętnie wybierają?

Korzystając z aplikacji LoyRise, masz szansę na rozwój marketingu oraz analityki. To dzięki LoyRise, poznasz preferencje Twoich lojalnych odbiorców. Otrzymasz także dostęp do pakietu narzędzi komunikacyjnych. Wszystko znajdziesz w jednym miejscu — dokładnie tam, gdzie obsługujesz swój program. 

LoyRise — narzędzie gotowe do wdrożenia od zaraz

Stworzenie skutecznego programu lojalnościowego, prowadzenie komunikacji z klientami może być prawdziwym wyzwaniem. Dlatego LoyRise to aplikacja, która została zaprojektowana tak, by przeprowadzić Cię przez cały proces i doprowadzić do najlepszego dla Twojego biznesu rozwiązania. Nie musisz być ekspertem w dziedzinie programów lojalnościowych – ten aspekt pozostaw działaniu LoyRise. Idź krok po kroku, kierując się wiedzą, którą masz o swoim biznesie. 

Wybierając LoyRise, zyskujesz narzędzie, które możesz wdrożyć od razu. Nie musisz też martwić się o dodatkowe koszty. Nie produkujesz kartoników do zbierania pieczątek, nie potrzebujesz specjalistycznego oprogramowania. Wystarczy zwykły smartfon, by móc na co dzień pracować z aplikacją. Całą konfigurację przeprowadzisz natomiast, używając komputera. Twój jedyny koszt to ten, związany z wykupem abonamentu. 

Jak widzisz, LoyRise to rozwiązanie dla osób takich jak Ty. Przedsiębiorców, którzy znają swój biznes, klientów i chcą się rozwijać. Zależy im na eksperckich rozwiązaniach, których wdrożenie i obsługa nie będą zbyt trudne na żadnym z etapów. Chcesz poznać LoyRise lepiej? Skorzystaj z darmowej wersji demo.