Odkryj LoyRise – Twoje centrum dowodzenia lojalnością!

1.Samodzielna rejestracja klientów

QR kod lub link - Twój bilet do cyfrowej lojalności. Wystarczy jedno skanowanie lub jeden klik, aby Twoi klienci dołączyli do wyjątkowej społeczności. Udostępnij je wszędzie, gdzie tylko możesz – niech każdy post w social mediach czy każda ulotka w Twoim lokalu stanie się portalem do świata pełnego nagród. Zero pracy dla Ciebie, maksimum korzyści dla klientów.
Samodzielna rejestracja klientów
Atrakcyjne promocje

1.Promocje, które przyciągają jak magnes

Zaprojektuj oferty tak atrakcyjne, że Twoi klienci będą do Ciebie wracać ciągle - Ty decydujesz o wszystkim – możesz elastycznie dostosowywać i modyfikować promocje, tak by idealnie pasowały do aktualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Ustalaj kryteria, modyfikuj zasady i dobieraj rozwiązania dopasowane do Twojego biznes planu.

1.Co klienci kochają najbardziej?

Używaj danych jak precyzyjnego narzędzia, aby obserwować preferencje swoich klientów i dostarczać im dokładnie to, czego szukają. Dzięki LoyRise, masz wgląd w ich ulubione produkty i usługi, co pozwala Ci tworzyć specjalne oferty skrojone na miarę ich oczekiwań. Z nami zawsze trafisz w ich gust!
Dane o transakcjach
Skuteczna komunikacja

1.Wiadomości, które mają moc

SMSy i e-maile, które nie zginą. Z LoyRise, każda wysłana wiadomość to jak list od starego przyjaciela – ciepły, osobisty i zawsze na czas. Dzięki naszym gotowym szablonom, komunikacja z klientami staje się bardzo prosta, nawet jeśli wydaje się to dużym wyzwaniem.

1.Oko w oko z danymi

.Zostań mistrzem analiz. LoyRise dostarcza raporty tak przystępne, że analiza staje się przyjemnością. Segmentacja klientów to Twój peryskop – pozwala dostrzec to, co niewidoczne dla innych np. grupę klientów generujących największy przychód. A ankiety? Poznasz opinie o Twojej marce, usługach lub promocjach.
Narzędzia analityczne
Możliwości tworzenia oraz wydawania nagród

1.Nagrody: Twoje kluczowe atuty

Stwórz atrakcyjny system nagród, który zachęci każdego klienta do częstszego korzystania z Twoich usług lub kupowania Twoich produktów. Wymiana punktów czy pieczątek na nagrodę lub skorzystanie z rabatów sprawi, że Twoi klienci będą czuli się docenieni i chętnie wrócą po więcej. Oferuj szeroki wybór nagród, dając im mnóstwo powodów do satysfakcji.

1.Transakcje pod lupą

Gdy dodasz do aplikacji LoyRise swoje produkty i usługi, zyskujesz supermoc precyzyjnego grupowania każdej transakcji. Używając tagów, możesz łatwo kategoryzować zakupy klientów. Dzięki temu, z łatwością zidentyfikujesz ich preferencje, co pozwoli Ci skrojone na miarę oferty trafiać prosto w ich gust. To proste, szybkie i niezwykle skuteczne w budowaniu jeszcze lepszych relacji z klientami.
Możliwość grupowania transakcji
Opcje lokalizacji

1.Znajdź swoich klientów

Wykorzystaj moc lokalizacji, aby dotrzeć do zarejestrowanych klientów, gdy znajdą się w pobliżu Twojego biznesu. Dzięki tej funkcji, możesz automatycznie wysyłać im spersonalizowane komunikaty, takie jak e-maile czy SMS-y, zachęcające do wizyty. To jak mieć radar, który informuje Cię o obecności klientów w okolicy, dając Ci szansę na bezpośrednie zaproszenie ich do skorzystania z Twojej oferty.

1.Wyróżnij się w tłumie

Daj się zapamiętać użytkownikom! Stwórz własny, oryginalny projekt karty, aby klient zawsze widział logo Twojej firmy. Nie masz pomysłu na grafikę? Nie ma problemu, mamy gotowe szablony, które czekają, by zaistnieć pod Twoim logo.
Identyfikacja wizualna
Sprawna wyszukiwarka klientów

1.Szybka wyszukiwarka klientów

Nigdy więcej "zapomniałem karty" - Twój klient zapomniał telefonu z kartą? To się zdarza, ale teraz nie musisz się już tym martwić! Klienta swojego programu lojalnościowego szybko znajdziesz, by przyznać mu punkty, pieczątki lub rabat..

1.Lojalność zespołowa

Daj swojemu zespołowi moc mobilną! Każdy pracownik może zainstalować naszą aplikację na swoim telefonie, co umożliwia im rejestrowanie transakcji klientów. Ty decydujesz, jakie uprawnienia przydzielasz swojej załodze i jesteś zawsze na bieżąco z aktywnością każdego pracownika.
Możliwość dodania pracowników
Uproszczony regulamin

1.Regulamin? Już jest!

Nie musisz już martwić się o tworzenie regulaminu. Otrzymasz od nas kompletny szablon, który został skonsultowany z prawnikami, zapewniając, że jest zgodny z aktualnymi wymogami prawnymi. Możesz go łatwo dostosować do swoich potrzeb i szybko wdrożyć w systemie oszczędzając czas.
30 dni bez zobowiązań

30 dni

bez zobowiązań
i konieczności dodania karty płatniczej.

Masz jakieś pytania?

Chcesz się dowiedzieć, jak LoyRise może rozwiązać problemy charakterystyczne dla Twojej firmy? Porozmawiajmy.

Skontaktuj się