Lojalność w epoce smartfonów: karta do świata korzyści

Karta lojalnościowa w cyfrowym portfelu

1.1.Zaproś klientów do Twojego programu lojalnościowego.

Czy każdy kąt Twojego lokalu szepcze klientom: "Dołącz do nas!"? Umieść kodu QR z linkiem do rejestracji tam, gdzie oczy klientów lądują najczęściej – przy kasie, w menu, a nawet w cenniku.
W epoce, gdzie każdy scrolluje, lajkuje i udostępnia, Twoja szansa na zdobycie lojalnych klientów kryje się również w social mediach. Umieść link do formularza rejestracyjnego Twojego programu lojalnościowego bezpośrednio na swoich profilach w mediach społecznościowych. Zachęcaj do klikania w każdym poście, aby dotrzeć do jeszcze większej grupy potencjalnych fanów Twojej marki.
Zaproś klienta do programu lojalnościowego
Karta w aplikacji typu wallet

1.2.Cyfrowa karta lojalnościowa zawsze pod ręką

Po dołączeniu do programu, klient otrzymuje swoją cyfrową kartę lojalnościową, która elegancko wpasowuje się w natywną aplikację portfela – wallet na iOS oraz Android. Niezależnie od platformy, cały proces jest szybki i bezproblemowy. Po dołączeniu do programu, klient otrzymuje swoją cyfrową kartę lojalnościową, która elegancko wpasowuje się w natywną aplikację portfela – wallet na iOS oraz Android. Niezależnie od platformy, cały proces jest szybki i bezproblemowy.

Jeśli klient zarejestruje się samodzielnie, na finiszu procesu rejestracyjnego bez trudu pobierze kartę i dodatkowo zyska możliwość łatwego dodania jej do swojego wirtualnego portfela.

Gdy rejestracja przebiega przez Ciebie lub Twojego pracownika, nie ma problemu! Klient dostanie kartę bezpośrednio na maila – jako załącznik w przypadku iOS lub linkdla użytkowników Androida. W obu przypadkach, karta szybko znajdzie swoje miejsce w aplikacji wallet, gotowa, aby z każdej transakcji uczynić przyjemność.

Dodanie karty do wirtualnego portfela oznacza, że Twoi klienci mają do niej dostęp w każdej chwili i miejscu, co czyni całe doświadczenie lojalnościowe jeszcze bardziej płynne i przyjemne.

1.3.Skanuj kartę lojalnościową

Zapomnij o przestarzałych kartach plastikowych. Wystarczy, że zeskanujesz kartę lojalnościową klienta prosto z jego telefonu. Takie skanowanie nie tylko dodaje punktów lojalnościowych, ale też stylu i nowoczesności Twojemu biznesowi. Plus, jesteś eko – bez papieru, bez plastiku, tylko czysta technologia!
Skanuj kartę z telefonu
30 dni bez zobowiązań

30 dni

bez zobowiązań
i konieczności dodania karty płatniczej.

Masz jakieś pytania?

Chcesz się dowiedzieć, jak LoyRise może rozwiązać problemy charakterystyczne dla Twojej firmy? Porozmawiajmy.

Skontaktuj się